Outsourcing IT

Dělba práce je známa již od prastarých kultur a její užitečnost a potřebnost je ověřena staletími. IT outsourcing je jednou z jejích forem. Jistě si mnoho záležitostí umíte zařídit sami, ale pokud se Vám věci trochu nahromadí, začne to pro Vás být dříve či později velice neefektivní. V oblasti IT to platí dvojnásob. Outsourcing, čili vyvedení dílčích činností na externího poskytovatele, Vám tak ušetří čas i peníze.

V rámci outsourcingu IT zajistíme

IkonaKomplexniICTReseniITOutsourcing

Komplexní ICT řešení

S touto službou se nemusíte starat prakticky o nic. Navrhneme strukturu hardware, software a dalších služeb tak, aby odpovídala Vašim specifickým potřebám a cílům. Ať už jste majitel malé firmy nebo zástupce větší společnosti, spojíme pro Vás portfolio našich služeb do funkčního celku.

  IkonaSpravaPocitacovychSitiITOutsourcing

  Správa počítačových sítí

  Nároky a náklady na provoz vlastních IT pracovníků jsou vysoké a neustále rostou. Vymažte tuto položku ze svého rozpočtu využitím externí správy sítě. K dispozici Vám bude profesionální administrátor, který zajistí veškeré servisní úkony, bude řešit akutní problémy, zabezpečí mimořádné zásahy a bude pro vás neustále dosažitelný na telefonu nebo online.

   IkonaPronajemASpravaServeruITOutsourcing

   Pronájem a správa serverů

   Investice na pořízení vlastních serverů a jejich provoz jsou značné. Efektivním řešením je pronájem a správa serverů. Naši specialisté Vám pomohou zvolit tu správnou variantu. Ať už se bude jednat o managed servery, dedikované servery nebo virtuální servery, vždy Vám zvolené řešení ušetří finance i čas. Zajistíme individuální konfiguraci všech úrovní serveru. O provoz serverů se navíc neustále stará odborná obsluha s důrazem na zajištění výkonu, bezpečnosti a stability.

    IkonaCloudITOutsourcing

    Cloud

    Obláčky, obláčky, obláčky… Také je dnes vidíte všude a jde Vám z toho Hlava kolem? Ano, je to tak. Můžeme zajistit, aby cloud přestal být Vaší noční můrou. Nejedná se o nic nadpozemského, ale o další způsob, jak ulevit Vašemu rozpočtu. Cloud computing je totiž perfektní způsob, jak zajistit potřebnou funkčnost, aniž byste museli kupovat vlastní hardware či software. Dokonce ani nemusíte vědět, jaký hardware a software potřebujete. Jednoduše stačí sdělit Vaše přání a představy našemu týmu a my následně vše zařídíme formou služby, která k Vám doletí přes vaše internetové připojení. Pomoci cloud computingu můžete rozšířit vaší IT infrastrukturu o sofistikované funkce, na jejichž implementaci byste jinak nedosáhli. A to vše téměř hned.

     IkonaAudityAKonzultaceITOutsourcing

     Audity a konzultace

     Když lidé pracují v jedné společnosti delší dobu a stále vykonávají podobné činnosti, přestanou z důvodu rutiny některé věci vnímat. Nedokáží se na problémy dívat z jiného úhlu či s jistým nadhledem. Jistě sami znáte několik možných variant i pro tak jednoduchou věc, jakou je přenesení souboru z jednoho umístění do jiného. Představte si, kolik takových způsobů a možností existuje v celé Vaší IT infrastruktuře. S námi se Vám z toho Hlava nezatočí. Audity a konzultace Vám pomohou odstranit nefunkční a zbytečné procesy a veškeré systémy využívat efektivně a úsporně. Je také vhodné jich využít v případě, že po někom přebíráte práci nebo rozjíždíte nový projekt.

      IkonaServisPocitacuAMobilnichZarizeniITOutsourcing

      Servis počítačů a mobilních zařízení

      Nic na světě není věčné, ale my se můžeme postarat o to, aby to, co rádi používáte, vydrželo co nejdéle. Zpomalil se Váš počítač? Notebook při běhu na baterii už dlouho nevydrží? Neposlouchá Vás mobilní telefon nebo tablet? Neztrácejte Hlavu. Zajistíme Vám odbornou pomoc nejvyšší kvality. Vaše zařízení vyčistíme. Odstraníme viry a nebezpečné aplikace. Opravíme a aktualizujeme operační systém a programovou výbavu. Vyměníme nebo upgradujeme potřebné komponenty. Zachráníme data.. Ať provozujete jeden počítač nebo jste vlastníkem velké firmy, u nás vždy naleznete pomoc.